Energoefektivitāte

Par REA dalību "Mīlgrāvja krastmalas svētkos"

Ziņas

Augusta pēdējā svētdienā Rīgas enerģētikas aģentūras (REA) pārstāvji piedalījās "Mīlgrāvja krastmalas svētkos", kur dalījās ar informāciju par daudzdzīvokļu māju atjaunošanu.

Apkaimes iedzīvotāji varēja saņemt atbildes uz jautājumiem par dzīvojamo māju energoefektīvu atjaunošanu un pirmajiem soļiem šajā virzienā, kā arī par līdzfinansējuma saņemšanu un juridisko ietvaru.

Papildus svētku apmeklētājiem bija iespēja izmēģināt termokameru un saņemt savu infrasarkanā spektra fotogrāfiju, kā arī uzzināt, kāda loma termogrāfijai ir ēkas atjaunošanas procesā, nosakot vietas ēkā, kuras rada siltumenerģijas zudumus.

Papildu informāciju sniedza arī sadarbības partneri no AS "Rīgas Siltums" un SIA “Rīgas namu pārvaldnieks”. REA saka paldies šo organizāciju pārstāvjiem, kā arī Vecmīlgrāvja attīstības biedrībai par iespēju piedalīties svētkos.

Jau tuvākajā laikā REA plāno plašu informatīvo pasākumu ciklu klātienē par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas iespējām. Papildu informācija drīzumā būs pieejama gan www.riga.lv, gan rea.riga.lv tīmekļa vietnēs.

Tāpat REA aicina katru interesentu pieteikties bezmaksas konsultācijām par energoefektivitātes jautājumiem – to var ērti un vienkārši izdarīt REA tīmekļa vietnē.

Rīga atjauno un siltina!