Laipni aicināti jaunajā REA mājaslapā!

 

Rīgas enerģētikas aģentūra CURE+ projekta ietvaros turpina tiešsaistes semināru ciklu par pilsētas resursu centru veidošanu un to veiksmes faktoriem, un aicina interesentus uz trešo – noslēdzošo tiešsaistes semināru.

Seminārs notiks 2024. gada 13. jūnijā no plkst. 11.00 līdz 13.30 tiešsaistē. Tajā ar pieredzi dalīsies nevalstisko resursu centru vadītāji no Roterdamas un Barselonas, kā arī tiks sniegts apkopojošs ieskats par projekta partnerpilsētās Rīgā, Tartu, Barselonā un Kavalā esošo rīcībpolitikas ietvaru un izaicinājumiem šādu centru veidošanā.

Sesijas laikā būs iespēja uzdot jautājumus un piedalīties interaktīvā diskusijā par izaicinājumiem centru izveidē un darbībā.

Seminārs notiks angļu valodā un tas var būt interesants ikvienam, kas interesējas par ilgtspējīgu resursu izmantošanu, aprites ekonomikas principiem un to īstenošanu praksē.  

Semināra programma angļu valodā ir pieejama šeit: Train the Trainer 3_Inspirational Experience Exchange on URCs Agenda

Starptautiskais projekts CURE+ apkopo labāko praksi aprites ekonomikas principu ieviešanā pašvaldībās. Rīga šī projekta rezultātā izveidos pirmo pilsētas resursu centru. Projekts tiek īstenots Eiropas klimata iniciatīvas (EUKI-2022) ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot mājsaimniecību radīto būvniecības atkritumu apsaimniekošanu un celt pašvaldības darbinieku zināšanas un kapacitāti aprites ekonomikas pasākumu plānošanā, izstrādē un īstenošanā. Projekta partneri ir Rīgas enerģētikas aģentūra, Tartu pašvaldība (Igaunija), Elisava, Barselonas inženierzinātņu un dizaina augstskola (Spānija), Amsterdamas Tehniskā universitāte (Nīderlande) un Kavalas pašvaldība (Grieķija).

Piesakies konsultācijai par

siltumapgādi, mājas energoefektivitāti, saules paneļu uzstādīšanu, mājas biedrību izveidošanu.

Lasīt vairāk