Laipni aicināti jaunajā REA mājaslapā!

Tiešsaistes semināros informēs par pilsētas resursu centru veidošanu ES dalībvalstīs

Rīgas enerģētikas aģentūra, CURE+ projekta ietvaros, trīs tiešsaistes semināros informēs par pilsētas resursu centru veidošanu un to veiksmes faktoriem.

Pirmais seminārs notiks 2024. gada 14. martā plkst. 11:00 – 13:30 tiešsaistē. Tajā ar pieredzi dalīsies dažādu pilsētas resursu centru vadītāji no Nīderlandes un Zviedrijas, kā arī tiks sniegts apkopojošs ieskats par mājsaimniecību būvniecības atkritumu apsaimniekošanu CURE+ projektā iesaistītajās pašvaldībās. Sesijas noslēgumā būs iespēja uzdot jautājumus un piedalīties diskusijā par izaicinājumiem centru izveidē un darbībā.

Semināri notiks angļu valodā un tie var būt interesanti ikvienam, kas interesējas par ilgtspējīgu resursu izmantošanu, aprites ekonomikas principiem un to īstenošanu praksē.  

Nākamie semināri notiks 18. aprīlī un 9. maijā.

Starptautiskais projekts CURE+ apkopo labāko praksi aprites ekonomikas principu ieviešanā pašvaldībās. Rīga šī projekta rezultātā izveidos pirmo aprites ekonomikas centru (pilsētas resursu centru). Izpētes procesā projekta dalībnieki un pieaicinātie eksperti ir apmeklējuši līdzīgus centrus Spānijā, Nīderlandē, Dānijā un Zviedrijā.

Projekts tiek īstenots Eiropas klimata iniciatīvas (EUKI-2022) ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot mājsaimniecību radīto būvniecības atkritumu apsaimniekošanu un celt pašvaldības darbinieku zināšanas un kapacitāti aprites ekonomikas pasākumu plānošanā, izstrādē un īstenošanā. Plašāka informācija par semināru pieejama šeit: https://www.euki.de/en/events/train-the-trainer-success-factors-for-urban-resource-centres/

Piesakies konsultācijai par

siltumapgādi, mājas energoefektivitāti, saules paneļu uzstādīšanu, mājas biedrību izveidošanu.

Lasīt vairāk