Laipni aicināti jaunajā REA mājaslapā!

Piedalies “Riga EcoHack: Igniting Circular Sustainability” hakatonā un iegūsti 10 000 eiro savas idejas attīstībai

“Riga EcoHack: Igniting Circular Sustainability” ir pilsētvides hakatons, kas jau trešo gadu aicina paskatīties uz savu pilsētu no cita skatu punkta un piedalīties tās nākotnes veidošanā. Šī gada izaicinājums hakatonā sadarbībā ar Rīgas pašvaldību notiks no 10. līdz 12. novembrim un tā dalībniekiem būs iespēja iegūt 10 000 eiro naudas balvu savas idejas attīstīšanai.

Projekta mērķis ir apvienot iedzīvotāju un studentu redzējumu, lai piedalītos biznesa ideju un risinājumu izstrādē, kas pozitīvi ietekmētu resursu izmantošanu un atkritumu apsaimniekošanu Rīgā. Reģistrēties hakatonam var individuāli vai kā komanda (4 līdz 5 dalībnieki). “Riga EcoHack: Igniting Circular Sustainability” ietvaros dalībnieki nedēļas nogalē strādās pie Rīgas pašvaldības  un DINEX piedāvātajiem izaicinājumiem profesionālu treneru no “Kimitisik” komandas vadībā. Komandas atbalstīs mentori no Rīgas pašvaldības aģentūras “Rīgas enerģētikas aģentūra” un citi.

Dalība izaicinājumā ir bezmaksas, hakatons notiks Latvijas Universitātes (LU) Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē, Aspazijas bulvārī 5, Rīgā.

Reģistrācija ir atvērta līdz 30. oktobrim, aizpildot pieteikšanās anketu. Vietu skaits ir ierobežots, priekšroka tiks dota tiem, kas piereģistrēsies pirmie. Hakatona darba valoda būs angļu valoda.

Lai vairāk uzzinātu par hakatonu un iegūtu priekšrocības, interesenti ir aicināti pievienoties darbīcai “Hackathon hacks: veiksmes stratēģijas un labākās prakses” 25. oktobrī plkst. 18.30 tiešsaistē, iepriekš reģistrējoties.

Hakatons sāksies 10. novembra pēcpusdienā un noslēgsies 12. novembra pēcpusdienā. Pasākuma laikā visiem dalībniekiem tiks nodrošināti ēdināšana.

Hakatonu vadīs pieredzējusi uzņēmējdarbības izglītības profesionāļu komanda no izglītības tehnoloģiju uzņēmuma “Kimitisik”, kuras dalībnieki ir no Nīderlandes, Ungārijas un Itālijas.

Hakatona noslēgumā komandas prezentēs savas idejas žūrijas locekļiem. Labākā komanda varēs turpināt darbu pie savas idejas, izmantojot 10 000 eiro grantu, kura mērķis ir atbalstīt viņu risinājumu izstrādi, prototipu izstrādi un testēšanu.

Vairāk informācijas: https://www.rigahackathon.com/

“Riga EcoHack: Igniting Circular Sustainability” organizē LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte, LU Biznesa inkubators, Rīgas pašvaldība, “Kimitisik” un EIT Urban Mobility.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzam rakstīt uz e-pasta adresi: biznesainkubators@gmail.com

Uz tikšanos “Riga EcoHack: Igniting Circular Sustainability” pilsētvides hakatonā!

Autors: Latvijas Universitāte

Piesakies konsultācijai par

siltumapgādi, mājas energoefektivitāti, saules paneļu uzstādīšanu, mājas biedrību izveidošanu.

Lasīt vairāk