Laipni aicināti jaunajā REA mājaslapā!

Turpina semināru ciklu par pilsētas resursu centru veidošanu

Rīgas enerģētikas aģentūra CURE+ projekta ietvaros turpina tiešsaistes semināru ciklu par pilsētas resursu centru veidošanu un to veiksmes faktoriem, un aicina interesentus uz otro tiešsaistes semināru.

Seminārs notiks 2024. gada 18. aprīlī plkst. 11:00-13:30 tiešsaistē. Tajā ar pieredzi dalīsies nevalstisko resursu centru vadītāji no Vācijas un Slovēnijas, kā arī tiks sniegts pārskats par projekta partneru apmeklētajiem centriem Spānijā, Nīderlandē, Dānijā un Zviedrijā. Sesijas laikā būs iespēja uzdot jautājumus un piedalīties interaktīvā diskusijā par izaicinājumiem centru izveidē un darbībā.

Seminārs notiks angļu valodā un tas var būt interesants ikvienam, kas interesējas par ilgtspējīgu resursu izmantošanu, aprites ekonomikas principiem un to īstenošanu praksē.  

Semināra programma (angļu valodā) pieejama šeit.

Noslēdzošais, trešais šī cikla seminārs notiks 2024. gada 9. maijā plkst. 11:00.

Starptautiskais projekts CURE+ apkopo labāko praksi aprites ekonomikas principu ieviešanā pašvaldībās. Rīga šī projekta rezultātā izveidos pirmo pilsētas resursu centru. Projekts tiek īstenots Eiropas klimata iniciatīvas (EUKI-2022) ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot mājsaimniecību radīto būvniecības atkritumu apsaimniekošanu un celt pašvaldības darbinieku zināšanas un kapacitāti aprites ekonomikas pasākumu plānošanā, izstrādē un īstenošanā. Projekta partneri ir Rīgas enerģētikas aģentūra, Tartu pašvaldība (Igaunija), Elisava, Barselonas inženierzinātņu un dizaina augstskola (Spānija), Amsterdamas Tehniskā universitāte (Nīderlande) un Kavalas pašvaldība (Grieķija).

Piesakies konsultācijai par

siltumapgādi, mājas energoefektivitāti, saules paneļu uzstādīšanu, mājas biedrību izveidošanu.

Lasīt vairāk