Laipni aicināti jaunajā REA mājaslapā!

Rīgas enerģētikas aģentūra aicina pieteikt idejas Latvijā pirmā aprites ekonomikas centra interjera elementiem

Gatavojoties Latvijā pirmā aprites ekonomikas centra atvēršanai, Rīgas enerģētikas aģentūra (REA) aicina Latvijas augstskolu studentus un profesionālo skolu audzēkņus līdz 2024. gada 30. aprīlim iesniegt priekšlikumus mūsdienīgiem, ergonomiskiem un funkcionāliem interjera dizaina elementiem. 

Labāko darbu autoriem tiks piešķirtas ne tikai vērtīgas balvas, bet arī tiks dota iespēja savas idejas īstenot dzīvē – izveidot interjera elementus un tos izvietot aprites ekonomikas centrā.

REA projektu vadītāja Ieva Kalniņa skaidro: “Mēs vēlamies, lai Rīgas pilsētas aprites ekonomikas centrs nes apritīguma vēstījumu vēl pirms kāds tā darbinieks ir sācis stāstīt par to. Tas nozīmē, ka telpu iekārtojumam jābūt radoši un interesanti veidotam, demonstrējot aprites ekonomikas risinājumus. Ceram, ka iesniegtie darbi būs gan mūsdienīgi, gan arī praktiski īstenojami.”

Plašāka informācija par ideju sacensības norisi un darbu iesniegšanas kārtību pieejama ŠEIT:

Izaicinājums studentiem

Reģistrācijas anketu var aizpildīt šeit: https://forms.office.com/e/PxVDWtFBZ3

Rīgas aprites ekonomikas centrs (jeb pilsētas resursu centrs) tiek veidots starptautiska projekta  “Centri resursu atkārtotai izmantošanai un pārstrādei pilsētvidē (CURE+)” ietvaros. Aprites ekonomikas centrs būs multifunkcionāla vieta, kurā iedzīvotāji varēs iepazīties ar aprites ekonomikas principiem, kā arī kokapstrādes darbnīcā atjaunot un paildzināt dažādu saimniecības lietu mūžu. Tajā notiks arī pasākumi – meistarklases, semināri un nodarbības.

Projekts CURE+ tiek īstenots Eiropas klimata iniciatīvas (EUKI-2022) ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot mājsaimniecību radīto būvniecības atkritumu apsaimniekošanu un celt pašvaldības darbinieku zināšanas un kapacitāti aprites ekonomikas pasākumu plānošanā, izstrādē un īstenošanā. Projekta partneri: Tartu pašvaldība (Igaunija), Amsterdamas Tehniskā universitāte (Nīderlande), Elisava, Barselonas inženierzinātņu un dizaina augstskola (Spānija), Kavalas pašvaldība (Grieķija).

 Kontaktinformācija: projekta vadītāja Ieva Kalniņa, kalnina.ieva@riga.lv, tālr. 29125972

Piesakies konsultācijai par

siltumapgādi, mājas energoefektivitāti, saules paneļu uzstādīšanu, mājas biedrību izveidošanu.

Lasīt vairāk