Laipni aicināti jaunajā REA mājaslapā!

Aicina uz vebināru “Energoefektivitātes programmu finansējums un projektu vadība”

25. augustā no plkst. 11.00 līdz plkst. 13.30 Rīgas enerģētikas aģentūra (REA) rīko tiešsaistes semināru (vebināru) “Energoefektivitātes programmu finansējums un projektu vadība”.

Vebināra ietvaros varēs saņemt informāciju par to, kādi līdzfinansējuma veidi ir pieejami, lai uzlabotu ēku energoefektivitāti, novērstu ēkas bīstamību, veiktu tehniskās dokumentācijas izstrādi u.c. Būs piedāvāta iespēja uzzināt arī par komercbanku aizdevumu nosacījumiem ēku atjaunošanai. Vebināra noslēgumā stāstīs par ēku energoefektivitātes projektu vadību, ko veic energoservisa kompānijas, kā arī Rīgas enerģētikas aģentūra.

Vebināram var pieteikties jebkurš interesents, aizpildot pieteikuma formu tiešsaistē. Dalība vebinārā ir bez maksas. Dalībnieki, kas būs reģistrējušies, savā e-pasta adresē saņems piekļuves saiti dienu pirms tiešsaistes pasākuma. Dalībniekiem (pēc pieprasījuma) izsniegs semināra apmeklējuma apliecinājumu.

REA ir izveidojusi atbalsta punktu – vienas pieturas aģentūru, kurā daudzdzīvokļu ēku iedzīvotāji var iegūt visaptverošu informāciju par iespējām atjaunot savu mājokli. Iedzīvotāji var saņemt informatīvu atbalstu visos ēku atjaunošanas posmos – sākot no idejas, pirmajām ēkas kopsapulcēm un dzīvokļu īpašnieku biedrības dibināšanas, līdz ēkas būvniecības darbu pabeigšanai, tostarp, par projektu vadību un līdzfinansējuma piesaisti ēku atjaunošanas programmās.

Informāciju sagatavoja Solvita Brence-Kauste, Rīgas pašvaldības Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinatore, tālr.: 29442982, e-pasta adrese: solvita.brence@riga.lv

Piesakies konsultācijai par

siltumapgādi, mājas energoefektivitāti, saules paneļu uzstādīšanu, mājas biedrību izveidošanu.

Lasīt vairāk