Energoefektivitāte

Pagarināts granta pieteikumu iesniegšanas termiņš daudzdzīvokļu māju atjaunošanai

Ziņas

Pozitīva ziņa no valsts attīstības finanšu institūcijas ALTUM daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes programmas dalībniekiem:

Granta pieteikumu iesniegšanas termiņš ir pagarināts līdz 2022.gada 14. oktobrim!

Kā uzsver ALTUM, ir svarīgi pievērst uzmanību arī nākamajiem saistošajiem gala termiņiem. Tas nozīmē, ka visu būvdarbu nodošana ekspluatācijā un pilnīga projekta noslēguma dokumentācija jāiesniedz ALTUM iespējami operatīvi, bet ne vēlāk kā līdz 2023. gada 1. oktobrim.

Vairāk informācijas – ALTUM tīmekļa vietnē, sadaļā “Pakalpojumi / Iedzīvotājiem /  Daudzdzīvokļu māju energoefektivitāte”.

Turpat meklējiet arī informāciju par jauno “Atveseļošanas fonda atbalsta programmu daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes uzlabošanai un pārejai uz atjaunojamo energoresursu tehnoloģiju izmantošanu”.

Savukārt Rīgas enerģētikas aģentūra, ņemot vērā šī brīža situāciju* un tuvojošos apkures sezonu, atgādina rīdziniekiem - daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem un ēku apsaimniekotājiem par nepieciešamību apsvērt nepieciešamos energoefektivitātes pasākumus. Aicinām iepazīties ar informāciju REA tīmekļa vietnē un pieteikties bezmaksas konsultācijām tiešsaistē vai zvanot uz tālr. 67012437.

*  pamatojoties uz Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2022. gada 14. jūlija lēmumu Nr.108, no 2022. gada 15. augusta AS “RĪGAS SILTUMS” noteiktais siltumenerģijas tarifs ir 85,45 EUR/MWh bez PVN