I-NERGY

Vebinārs par iespēju saņemt grantu jaunu tehnoloģiju izstrādei

Ziņas

2021. gada 16. decembrī plkst. 16.00 - 17.00 Rīgas enerģētikas aģentūras īstenotā projekta “Mākslīgais intelekts nākamās paaudzes enerģētikai (I-NERGY)” ietvaros tiek organizēts vebinārs “Uzņēmumiem iespēja saņemt 50 000 EUR grantu jaunu tehnoloģiju izstrādei”. 

Vebināru organizē projekta ”I-NERGY” partneri – FundingBox Accelerator (FBA).

Vebinārā dalībniekus iepazīstinās ar uzsaukuma noteikumiem mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī jaunuzņēmumiem finansiāla atbalsta saņemšanai (līdz 50 000 EUR) jaunu mākslīgā intelekta (AI) algoritmu un pakalpojumu izstrādei enerģētikas nozarē un dalībai 6 mēnešu mentoringa programmā idejas attīstīšanai. 

Vebinārā tiks aplūkoti šādi jautājumi: kas var pieteikties uzsaukumam, kādas ir uzsaukuma tēmas, kāds ir iespējamais atbalsts, kā pieteikties, kā arī sniegtas atbildes uz citiem dalībnieku jautājumiem.

Vebinārs notiks angļu valodā. To vadīs Tomass Vilčeks (Projekta vadītājs, kas pārstāv FundingBox organizāciju) un Vagelis Karakolis (programmatūras inženieris/pētnieks no NTUA).

Dalībai vebinārā var pieteikties jebkurš interesents, aizpildot pieteikuma formu tiešsaistē.

Vairāk informācijas par grantu iespēju: https://rea.riga.lv/lv/aktualitates/zinas/grants-uznemumiem-jaunu-tehnologiju-izstradei.

Projekta “I-NERGY” mērķis – nodrošināt enerģētikas sektora specifikai pielāgotu mākslīgā intelekta risinājumu dizainu un pilotēšanu, kapitalizējot inovatīvākos mākslīgā intelekta risinājumus, kā arī IoT (Internet of Things) un datu analīzes tehnoloģijas. Projekta ietvaros tiks attīstīti mākslīgā intelekta analīzes rīki integrētai, optimizētai, viedai enerģētikas pārvaldībai, pamatojoties uz vienotu datu un informācijas apmaiņu.
Vairāk – projekta mājaslapā https://i-nergy.eu/

Projekts tiek īstenots ES pētniecības un inovāciju pamatprogrammas “Apvārsnis-2020” (Horizon-2020) ietvaros, finansēšanas līgums Nr. 101016508.