Energoefektivitāte

Konsultācijas par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas un energoefektivitātes uzlabošanas iespējām izstādē “Māja I 2023”

Ziņas

Izstādes “Māja I 2023” ietvaros no 23. līdz 26. martam Ķīpsalas izstāžu zālē (Ķīpsalas ielā 8) Rīgas pašvaldības aģentūra “Rīgas enerģētikas aģentūra” (REA) sniegs konsultācijas par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas posmiem, dažādiem energoefektivitātes projektu vadības aspektiem un pašvaldības līdzfinansējuma programmām ēku atjaunošanai.

REA sniedz konsultācijas Rīgas daudzdzīvokļu ēku dzīvokļu īpašniekiem, dzīvokļu īpašnieku biedrībām un namu apsaimniekotājiem par iespējām piedalīties daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas programmās un līdzfinansējuma saņemšanas kārtību. Par soļiem, kas jāveic dzīvokļu īpašnieku kopībai, lai izstrādātu tehnisko dokumentāciju, par prasībām energoaudita, tehniskā atzinuma un ēkas apliecinājuma kartes izstrādē. Stenda apmeklētājiem būs iespēja reģistrēties bezmaksas termogrāfijai, lai saņemtu ēkas siltuma zudumu novēršanas izvērtējumu.

Bezmaksas konsultācijām aģentūrā iespējams pieteikties katru darba dienu www.rea.riga.lv/lv/lapas/konsultacijas vai zvanot uz tālruni 67012437.

Izstāde “Māja I 2023” ir lielākais būvniecības nozares notikums Latvijā, kas atspoguļo celtniecības attīstības tendences, tehnoloģiju jaunumus, kā arī sekmē tiešu dialogu starp būvniecības un citu saistītu nozaru profesionāļiem un galapatērētājiem vietējā un starptautiskā līmenī.

Informāciju sagatavoja Solvita Brence-Kauste, Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinatore, tālr.: 29442982, e-pasts: solvita.brence@riga.lv