BSR electric

Bezizmešu mobilitāte visiem

Ziņas

16. septembrī VEF mobilitātes punktā tika uzsāktas Eiropas Mobilitātes nedēļas “Bezizmešu mobilitāte visiem” aktivitātes, kas risināsies līdz 22. septembrim, lai aicinātu iedzīvotājus pārvietoties videi draudzīgāk un vairāk savā ikdienā izmantot bezizmešu transporta līdzekļus.
Aicinām piedalīties akcijā “Mobilitātes mēnesis 2020”! Izaicinājumiem reģistrējies Endomondo aplikācijā:

Pārvietojies savās ikdienas gaitās veselīgāk un videi draudzīgāk! Dodies uz darbu, pēc iepirkumiem, baudīt rudeni un brīvdienas ar velosipēdu – viens pats, kopā ar draugiem vai ģimeni! Izaicini sevi vai draugus un kolēģus, krājot ar velosipēdu nobrauktos kilometrus! Aktīvākie dalībnieki saņems medaļas, diplomus un piemiņas balvas no izaicinājuma organizatoriem.
Vairāk par mobilitātes nedēļas aktivitātēm var iepazīsties Rīgas domes Satiksmes departamenta mājaslapā: http://www.rdsd.lv/
Eiropas Savienība Zaļā kursa ietvaros ir izvirzījusi ambiciozus mērķus klimata neitralitātes sasniegšanai, paredzot transporta sektorā līdz 2050. gadam samazināt CO2 izmešus par 90%.
.
#mobilitātesnedēļa #mobilitātesmēnesis #ilgtspējīgstransports #greendeal #mobilityweek #zeroemission #mobility #citiesmultimodal #GreenSAM #REA #Interreg #BSR #Rīga