Energoefektivitāte

Aicina uz vebināru par līdzfinansējumu tehniskās dokumentācijas izstrādei

Ziņas

08.03.2023.

Sākot ar 1. martu, Rīgas pašvaldība piedāvā iespēju pieteikties programmai, kas līdzfinansē mājas energosertifikāta un/vai tehniskās apsekošanas atzinuma izstrādi daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas energoefektivitātes pasākumu veikšanai. 14. martā plkst. 11.00 Rīgas enerģētikas aģentūra aicina uz vebināru par šī līdzfinansējuma saņemšanas iespējām.

Vebinārā varēs saņemt informāciju par to, kādi ir priekšnosacījumi, lai kvalificētos atbalstam, kādi dokumenti jāiesniedz un kādos termiņos jāiekļaujas.

Vebināram var pieteikties jebkurš interesents, aizpildot pieteikuma formu tiešsaistē. Dalība vebinārā ir bezmaksas. Reģistrētie dalībnieki dienu pirms tiešsaistes pasākuma savos e-pastos saņems piekļuves saiti.

Vebināra otrajā daļā būs iespēja uzdot jautājumus. Ar programmas nolikumu un attiecināmajām izmaksām aicinām iepazīties šeit: https://rea.riga.lv/lv/lapas/energoefektivitate. Līdzfinansējuma programmu administrē Rīgas pašvaldības aģentūra “Rīgas enerģētikas aģentūra”.

Rīgas enerģētikas aģentūra ir atbalsta punkts katram iedzīvotājam, kurš vēlas atjaunot savu mājokli, pieteikties līdzfinansējumam, izmantot atjaunīgos energoresursus vai mainīt siltumapgādes iekārtas, vai arī dibināt biedrību. Bezmaksas konsultācijām iespējams pieteikties: https://rea.riga.lv/lv/lapas/konsultacijas vai zvanot uz tālruni 67012437.

Informāciju sagatavoja Solvita Brence-Kauste, Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinatore, tālr.: 29442982, e-pasta adrese: solvita.brence@riga.lv