Laipni aicināti jaunajā REA mājaslapā!

Klimata festivāls 2021


2021. gada 17. decembrī Rīgas enerģētikas aģentūra (REA) organizē klimata konferenci “Klimata festivāls”, kurā iepazīstināsim ar Rīgas ilgtspējīgas enerģētikas un klimata mērķiem un uzdevumiem to sasniegšanai, labās prakses piemēriem un risinājumiem ceļā uz klimatneitralitāti. 

Pasākums norisināsies no plkst. 10.00 līdz 13.30, tā norisei aicinām sekot līdzi tiešraidē ziņu portālā www.delfi.lv un REA sociālā medija Facebook kontā www.facebook.com/rea.riga.lv.

Konferencē tiks prezentēts REA sagatavotais Rīgas pilsētas ilgtspējīgas enerģētikas un klimata rīcības plāns līdz 2030. gadam (Rīcības plāns), tajā ietvertie risinājumi un lielākie izaicinājumi to ieviešanā. Tāpat būs citu pašvaldību labo piemēru prezentācijas, ko papildinās jomas lietpratēju diskusijas un secinājumi par to, ko mēs katrs varam darīt, pielāgojoties klimata pārmaiņām.

Konference iecerēta kā ikgadējs pasākums, lai kopīgi novērtētu izvirzīto klimata mērķu izpildi un iezīmētu turpmākos soļus ceļā uz Rīgas klimatneitralitāti. 

Klimata festivāla programma

Klimata festivāla ieraksts:

Piesakies konsultācijai par

siltumapgādi, mājas energoefektivitāti, saules paneļu uzstādīšanu, mājas biedrību izveidošanu.

Lasīt vairāk