Laipni aicināti jaunajā REA mājaslapā!

Informatīvā kampaņa energoefektivitātes veicināšanai


Ceturtdien, 2021. gada 9. septembrī no pl. 15.00 līdz 18.00 aicinām uz informatīvo kampaņu “Energoefektivitāte daudzīvokļu ēkās – enerģijas un izmaksu ietaupījums” pie ēkas Nīcgales ielā 4, Rīgā. 

Tās laikā eksperti no Rīgas enerģētikas aģentūras, valsts attīstības finanšu institūcijas ALTUM, Rīgas domes Īpašuma departamenta un Mājokļu un vides departamenta, kustības “Dzīvo siltāk” un SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” palīdzēs rast atbildes par ieguvumiem, izmaksām un nepieciešamajiem soļiem energoefektivitātes veicināšanai daudzdzīvokļu ēkās, par ēku biedrības nepieciešamību un veidošanu un citiem jautājumiem. Ar iedzīvotājiem tiksies arī Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētāja vietniece Selīna Vancāne. Vairāk informācijas par pasākumu skatīt šeit. 

Pasākums notiks ārpus notiks ārpus telpām, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības publisko pasākumu rīkošanai (uzrādot apliecinājumu par vakcinētas, Covid-19 izslimojušas vai testētas personas statusu).

Pasākums tiek rīkots Eiropas Savienības pētniecības un inovāciju programmas “Apvārsnis 2020” (Horizon 2020) projekta “Mākslīgais intelekts nākamās paaudzes enerģētikai (I-NERGY)” ietvaros. 

Pasākuma norise tiks fotografēta un filmēta Rīgas enerģētikas aģentūras un I-NERGY projekta publicitātes vajadzībām (saskaņā ar Valsts pārvaldes iekārtas likuma 10. panta 7. daļā noteikto publisko pienākumu informēt sabiedrību).

Piesakies konsultācijai par

siltumapgādi, mājas energoefektivitāti, saules paneļu uzstādīšanu, mājas biedrību izveidošanu.

Lasīt vairāk