Laipni aicināti jaunajā REA mājaslapā!

Vebinārs “Kā dzīvokļa īpašniekam pārņemt savu ēku pārvaldīšanā”


Rīgas enerģētikas aģentūras (REA) aicina uz tiešsaistes semināru “Kā dzīvokļa īpašniekam pārņemt savu ēku pārvaldīšanā” 2023. gada 21. februārī pl. 16.00. 

Pēc valsts dzīvojamo māju un dzīvokļu privatizācijas pabeigšanas iedzīvotāju pienākums ir pārņemt māju pārvaldīšanas tiesības. Tomēr iedzīvotāji ne vienmēr ir ieinteresēti pieņemt šādu lēmumu. Latvijā vien nedaudz vairāk kā 20% ēku ir pārņemtas dzīvokļu īpašnieku pārvaldīšanā. Vebināra ietvaros varēs saņemt informāciju par to, kas dzīvokļu īpašniekiem jāveic, lai pārņemtu pārvaldīšanas tiesības. Tāpat REA dalīsies pieredzē par biedrības dibināšanu un iepazīstinās ar biedrību iespējamām formām un to nozīmi. Vebināru noslēgsim ar diskusiju, kāpēc iedzīvotājiem ir izdevīgi pārņem ēku pārvaldīšanā un par kādiem jautājumiem iedzīvotājiem ir tiesības lemt. 

Pieteikšanās, aizpildot pieteikuma formu tiešsaistē.

Dalība vebinārā ir bez maksas. Reģistrētie dalībnieki savā e-pasta adresē saņems piekļuves saiti dienu pirms tiešsaistes pasākuma. Dalībniekiem (pēc pieprasījuma) izsniegts semināra apmeklējuma apliecinājums. 

Jautājumi un uzziņas e-pastā: inga.likuma@riga.lv vai pa tālr. 67012437, 29444448 

Piesakies konsultācijai par

siltumapgādi, mājas energoefektivitāti, saules paneļu uzstādīšanu, mājas biedrību izveidošanu.

Lasīt vairāk