Energoefektivitāte

Par vebināru “Daudzdzīvokļu ēku inženiertīkli un to atjaunošana”

Ziņas

2022. gada 21. janvārī plkst.10.00 Rīgas enerģētikas aģentūra (REA) aicina uz vebināru “Daudzdzīvokļu ēku inženiertīkli un to atjaunošana”.

Dalībai vebinārā var pieteikties jebkurš interesents, aizpildot pieteikuma formu tiešsaistē. Reģistrētie dalībnieki savā e-pasta adresē saņems piekļuves saiti veiksmīgai dalībai tiešsaistes pasākumā dienu pirms pasākuma. Dalība vebinārā - bez maksas. Reģistrētajiem dalībniekiem pēc pieprasījuma izsniedzam apmeklējuma apliecinājumu.

Vebinārā turpināsim meklēt risinājumus un dalīties pieredzē par apkures izmaksām, vai tās nav pārāk augstas, kas tās ietekmē - rēķins par apkuri ir liels, bet dzīvoklī nav silti? Vai mana ēka ir pietiekami energoefektīva un kā es varu veicināt izmaksu samazinājumu? Iepazīstināsim ar kompleksas ēkas atjaunošanas priekšrocībām, ēku apsaimniekošanas prasībām un remontdarbu plānošanu. Skaidrosim, kāpēc jārenovē siltumapgādes sistēmas daudzdzīvokļu ēkās. Tāpat apskatīsim ventilācijas nozīmi renovētajās daudzdzīvokļu ēkās, saules enerģijas risinājumus un Rīgas domes atbalstu ēku atjaunošanā.

Vebinārs ir turpinājums REA organizētajam apmācību ciklam Rīgas iedzīvotājiem, kurā padziļināti tiek apskatīts daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas process. 2021. gada 10. decembra vebināra “Kā atjaunot daudzdzīvokļu ēkas Rīgā?” ieraksts un stāsti meklējami REA tīmekļa vietnē. Savukārt jau martā plānojam vebināru “Daudzdzīvokļu ēku energoefektivitātes projektu vadība”. Informācija tiks publicēta REA mājaslapā – sekojiet jaunumiem.

Atgādinām, ka REA ir izveidojusi atbalsta punktu – vienas pieturas aģentūru, kurā daudzdzīvokļu ēku iedzīvotāji var iegūt visaptverošu informāciju par iespējām renovēt savu mājokli. Iedzīvotāji var saņemt atbalstu visa ēkas atjaunošanas procesa laikā – sākot no idejas, pirmajām ēkas kopsapulcēm un dzīvokļu īpašnieku biedrības dibināšanas līdz ēkas būvniecības darbu pabeigšanai, tai skaitā, par projektu vadību un līdzfinansējuma piesaisti ēku atjaunošanas programmā un citiem jautājumiem.