REA jautā

Kādus informācijas avotus Jūs izmantojat, lai iegūtu informāciju par energoefektivitāti?

Internetu - 69.7%
Laikrakstus un žurnālus - 2.5%
Arhitektūras un būvniecības nozaru izglītojošos materiālus - 5%
Radio un televīziju - 5%
Rokasgrāmatas un mācību materiālus - 10.9%
Skrejlapas un brošūras - 6.7%

Balsis kopā: 119
Balsošana ir beigusies on: 03 Dec 2018 - 00:00

Seko sociālajos tīklos

TwitterFacebookYoutube

Iesakam

Alternative flash content

Requirements

 

< Aktualitāšu arhīvs - 11-2015          Aktualitāšu arhīvs - 01-2016 >


 

29-12-2015 - Inovāciju manifestācija (3.daļa – noslēgums) – Vīne – pilsēta, EUW15 foruma mājvieta

EUW15 foruma mājvieta Vīnes pilsēta ir izstrādājusi stratēģiju viedas pilsētas statusa sasniegšanai laika posmam līdz 2050.gadam. Šajā ietvar-stratēģijā Viedai pilsētai Vīnei tiek noteikti tādi pilsētas attīstības virzieni, kas iezīmē prioritāti attiecībā uz enerģētikas, mobilitātes, ēku un infrastruktūras jautājumiem un to savstarpēju mijiedarbību.

Lasīt tālāk...

 

23-12-2015 - Inovāciju manifestācija Eiropas mēroga komunālo pakalpojumu sniedzēju forumā (2.daļa)

No 2015.gada 3. līdz 5.novembrim Vīnē notikušajā gadskārtējā Eiropas komunālo pakalpojumu sniedzēju nedēļas samitā (angliski European Utility Week 2015, saīsināti EUW15) tika izcelti sasniegumi nozarē un piešķirtas balvas dažādās nominācijās, tādējādi iezīmējot attīstības tendences inovāciju jomā un piemērus, ko citiem mēģināt pārspēt nākotnē.

Lasīt tālāk...

 

21-12-2015 - Inovāciju manifestācija Eiropas mēroga komunālo pakalpojumu sniedzēju forumā

No 2015.gada 3. līdz 5.novembrim norisinājās gadskārtējais Eiropas komunālo pakalpojumu sniedzēju nedēļas samits (angliski European Utility Week 2015, saīsināti EUW15), kas šogad notika Austrijas galvaspilsētas Vīnes 20000 kvadrātmetru plašajā izstāžu centra Messe-Prater teritorijā, pulcējot vairāk nekā 400 siltuma, gāzes, ūdens, elektro-apgādes, elektronisko sakaru un citu komunālo pakalpojumu sniedzēju uzņēmumu un tik pat daudz augsta līmeņa industrijas pārstāvjus – referentus, kā arī vairāk nekā 10000 minēto nozaru profesionāļus – foruma apmeklētājus un dalībniekus no malu malām, tostarp no Rīgas enerģētikas aģentūras (REA), kas tika pārstāvēta ar prezentāciju “Energy efficient solutions for Smart city Riga” (REA direktors Timurs Safiuļins) un sniedza informatīvu atbalstu Mēru pakta Briseles birojam sesijas sagatavošanas procesā.

Lasīt tālāk...

 

16-12-2015 - Pasākums ģeotermijas nozares attīstībai

2015.gada 27.novembrī Lietuvas pilsētas Klaipēdas Zinātnes un Tehnoloģiju parka telpās notika Lietuvas Ģeotermālās asociācijas (LGA) 9. konference (Konference), kuras darbā pēc tās organizētāju uzaicinājuma piedalījās arī viesi no Itālijas (pārstāvēja arī Starptautisko Ģeotermālo asociāciju), Latvijas Nacionālās Ģeotermālās asociācijas, Rīgas enerģētikas aģentūras un Rīgas Tehniskās universitātes. Konferences noslēgumā tās dalībniekiem tika dota iespēja arī apmeklēt Baltijas reģionā pirmo darbojošos ģeotermālo siltumcentrāli, kas no 2002.gada piegādā siltumenerģiju Klaipēdas centralizētās siltumapgādes sistēmai.

Lasīt tālāk...

 

14-12-2015 - Parīzes konference noslēdzas ar vēsturisku vienošanos apturēt bīstamas klimata pārmaiņas

2015.gada 12.decembrī Parīzes klimata konference (COP21) noslēdzās ar starptautiskā mērogā panāktu vienošanos (Parīzes vienošanās) vides jomā, lai nodrošinātu klimata pārmaiņu ierobežošanu un pielāgošanos tām.

Lasīt tālāk...

 

11-12-2015 - Koordinē aktivitātes zaļā publiskā iepirkuma veicināšanā

2015.gada 9.decembrī notika Rīgas p/a “Rīgas enerģētikas aģentūra” (REA) (starptautiskā projekta GreenS partneris), Rīgas plānošanas reģiona (starptautiskā projekta GreenS partneris) un Vides investīciju fonda starptautiskā projekta PRIMES pārstāvju tikšanās ar Latvijas Republikas Vides un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) darbiniekiem, kas nodarbojas ar publiskā iepirkuma normatīvās dokumentācijas izstrādi un ieviešanu, lai vienotos par nākošajā gadā plānotajām apmācībām publisko iepirkumu speciālistiem zaļā publiskā iepirkuma (ZPI) veicināšanā.

Lasīt tālāk...