REA jautā

Kādus informācijas avotus Jūs izmantojat, lai iegūtu informāciju par energoefektivitāti?

Internetu - 69.7%
Laikrakstus un žurnālus - 2.5%
Arhitektūras un būvniecības nozaru izglītojošos materiālus - 5%
Radio un televīziju - 5%
Rokasgrāmatas un mācību materiālus - 10.9%
Skrejlapas un brošūras - 6.7%

Balsis kopā: 119
Balsošana ir beigusies on: 03 Dec 2018 - 00:00

Seko sociālajos tīklos

TwitterFacebookYoutube

Iesakam

Alternative flash content

Requirements

 

< Aktualitāšu arhīvs - 09-2015          Aktualitāšu arhīvs - 11-2015 >


 

28-10-2015 - Rīgā noslēdzas starptautiska projekta partneru seminārs

No 26. līdz 29.oktobrim Rīgā norisinās starptautiska projekta "Viedas pilsētas infrastruktūras noturība pret izmaiņām" (SMR) („Eiropas Savienības struktūrfondu HORIZON 2020” finansēts projekts) partneru seminārs, kurā Rīgu pārstāvēja Rīgas enerģētikas aģentūra un Rīgas Tehniskā universitāte.

Lasīt tālāk...

 

28-10-2015 - Šmēlinga konferencē arhitekti spriedīs par pārmaiņām Vecrīgas apbūvē

Ceturtdien, 29.oktobrī, Rīgā notiks jau trešā galvaspilsētas arhitektam Reinholdam Šmēlingam veltītā konference, kas šogad veltīta gan haotiskām, gan plānotām pārmaiņām Rīgas sirdī – tiks spriests par Vecrīgas reģenerāciju un arhitekti vērtēs, vai vecpilsētai būtu jāpielāgojas laikam.

Lasīt tālāk...

 

26-10-2015 - Uzmanību! Daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku renovācijas gaita Rīgā 2015.gadā un finanšu atbalsta izstrāde

Rīgas enerģētikas aģentūras Energoefektivitātes informācijas centrs turpina energoefektivitātes lietpratēju diskusiju ciklu. Piektdien, 2015.gada 30.oktobrī notiks cikla gadskārtējā diskusija par ēku renovācijas gaitu: „Daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku renovācijas gaita Rīgā 2015.gadā un finanšu atbalsta izstrāde”.

Lasīt tālāk...

 

26-10-2015 - Kijevas pārstāvji viesojas Rīgas enerģētikas aģentūrā

2015.gada 24.oktobrī Rīgas enerģētikas aģentūru (REA) apmeklēja Kijevas municipālā uzņēmuma pašvaldību ēku energoefektivitātes projektu ieviešanai direktors Dmitrijs Naumenko kopā ar savu sadarbības personu no Latvijas – Somijas „GEBWELL Ltd” direktoru/enerģētikas ekspertu Viesturu Ozoliņu. No REA vizītes dalībniekus uzņēma REA eksperti – Juris Golunovs, Energoefektivitātes informācijas centra vadītājs un Maija Rubīna, REA Rīgas energoapgādes ekspertu konsultatīvās padomes priekšsēdētāja. Vizītes mērķis – izveidot sadarbības kontaktus ar REA, lai pārņemtu Rīgas pieredzi ceļā uz sakārtotu pilsētas siltumapgādi. Līdz šim jau ir bijuši Kijevas pārstāvju kontakti arī ar AS „Rīgas siltums” pārstāvjiem, taču šoreiz lokāls uzdevums – pārņemt tieši organizatorisko un vadības pieredzi siltumapgādes nodrošināšanai, ieskaitot siltumenerģijas piegādi un komunālo sektoru.

Lasīt tālāk...

 

26-10-2015 - RTU noslēdzas ikgadējais starptautisko zinātnisko konferenču cikls

Kā ik gadus oktobrī, arī šogad RTU savās fakultātēs attiecīgajās apakšsekcijās organizēja starptautiskās zinātniskās konferences, kas notiek vienlaikus jau 56.reizi. Nu jau kā ik gadu, oktobra mēnesī notiek arī Rīgas enerģētikas dienas ar savu galveno pasākumu – starptautisko izstādi „Vide un Enerģija”, kas regulāri sakrīt laikā ar RTU zinātniskajām konferencēm. Tādēļ šogad RTU Transporta, mašīnzinību un aeronautikas fakultāte apakšsekcijas „Siltumenerģētika un siltumfizika” starptautisko konferenci noturēja nedēļu vēlāk – 22.oktobrī, un līdz ar to noslēdza šī gada RTU konferenču ciklu. Jāteic, ka minētā, enerģētiķiem nozīmīgā konference vienlaikus bija arī Rīgas enerģētikas dienu, ko organizē Rīgas enerģētikas aģentūra (REA), viens no daudzajiem pasākumiem.

Lasīt tālāk...

 

26-10-2015 - Rīgas enerģētikas aģentūra sagatavojusi astoņus projektu pieteikumus ES fondu apgūšanai

Rīgas domes Mājokļu un vides komiteja ceturtdien, 22.oktobrī, akceptēja astoņus projektu pieteikumus Eiropas Savienības fondu apgūšanai, kurus sagatavojusi Rīgas pašvaldības aģentūra „Rīgas enerģētikas aģentūra” (REA).

Lasīt tālāk...

 

21-10-2015 - Atskats uz semināru „Automatizācija un Robotika Eiropas Ilgtspējīgai ražošanai”

2015.gada 7.oktobrī Rīgas Tehniskās universitātes telpās Āzenes ielā 12, Rīgā notika ilgtspējas un energoefektivitātes paaugstināšanai rūpnieciskajā ražošanā veltīts seminārs „Automatizācija un Robotika Eiropas Ilgtspējīgai ražošanai” un diskusija, kuros piedalījās pārstāvji no zinātnes, izglītības iestādēm, kā arī ražošanas un enerģētikas nozaru speciālisti, tostarp, no Rīgas p/a „Rīgas enerģētikas aģentūra”.

Lasīt tālāk...

 

20-10-2015 - Noslēdzies rudens „atvērto durvju” dienu cikls pie renovētām ēkām Rīgā

Nedēļas laikā (no 2015.gada 30.septembra līdz 8.oktobrm) notika „atvērto durvju” dienu pasākumi pie četrām ar ES struktūrfondu līdzfinansējumu renovētām daudzdzīvokļu dzīvojamām ēkām Rīgā, kuru renovāciju organizēja SIA Rīgas namu pārvaldnieks. Visos četros informatīvajos pasākumos kopā ar renovācijas organizētājiem piedalījās un uz apmeklētāju jautājumiem atbildēja arī Rīgas enerģētikas aģentūras pārstāvis.

Lasīt tālāk...

 

12-10-2015 - Aicinām uz REA semināru izstādē „Vide un Enerģija 2015” (papildināts 03-11-2015)

2015.gada 15.oktobrī Rīgas Enerģētikas dienu 2015 - galvenā pasākuma – starptautiskās izstādes „Vide un Enerģija 2015” – ietvaros Ķīpsalas izstāžu kompleksā Rīgā tiks organizēts starptautisks seminārs „ILGTSPĒJĪGAS ENERĢĒTIKAS RĪCĪBAS PLĀNS kā instruments: drošai, tīrai un efektīvai enerģijai viedās pilsētās”, kuru organizē Rīgas p/a „Rīgas enerģētikas aģentūra” un kura darbā piedalīsies pārstāvji no Eiropas Komisijas Enerģētikas ģenerāldirektorāta (DG Energy) un Eiropas pilsētu pašvaldību apvienības „Energy cities”. Reģistrēšanās uz minēto pasākumu: http://goo.gl/forms/z71TwSdjMa.

Lasīt tālāk...

 

06-10-2015 - Bezizmešu transporta veicinošu inovāciju attīstībai veltīts starptautisks seminārs Rīgā

2015.gada 2.oktobrī Eiropas Komisijas Iekšējā tirgus, rūpniecības, uzņēmējdarbības, mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) ģenerāldirektorāta vārdā konsultāciju uzņēmums „Capgemini Consulting” organizēja Rīgā semināru par enerģijas pieprasījuma puses (angl. „demand side”) politiku bezizmešu transportlīdzekļu ieviešanas veicināšanai. Pasākuma formāts ļāva iesaistīt zināšanu un pieredzes apmaiņā par diskusijas tematu absolūti visus semināra dalībniekus, kuru vidū bija vides, transporta un enerģētikas nozaru speciālisti no MVU, valsts un pašvaldību uzņēmumiem un iestādēm, tostarp, no SIA „Rīgas satiksme” un no Rīgas p/a „Rīgas enerģētikas aģentūra”.

Lasīt tālāk...

 

05-10-2015 - Enerģētikas statistika – attīstība, tendences un kvalitāte

2015.gada 28.septembrī Latvijas Centrālā Statistikas pārvalde (CSP) organizēja semināru, kur kopā ar statistikas datu lietotājiem – Ekonomikas ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, energoapgādes uzņēmumu, profesionālo asociāciju, pašvaldību un zinātnes pārstāvjiem apsprieda situāciju enerģētikas statistikā, kā arī tās attīstības tendences atbilstoši ES direktīvu nostādnēm. Semināra darbā piedalījās arī EUROSTAT pārstāve G.Bergere.

Lasīt tālāk...

 

02-10-2015 - Atskats uz „atvērto durvju” dienu pasākumiem divās renovētās ēkās Rīgā

Divas dienas pēc kārtas (2015.gada 30.septembrī un 1.oktobrī) notika „atvērto durvju” dienu pasākumi pie divām ar ES struktūrfondu līdzfinansējumu renovētām daudzdzīvokļu dzīvojamām ēkām Rīgā (Finiera ielā 15 un Bauskas ielā 51), kuru renovāciju organizēja SIA Rīgas namu pārvaldnieks. Iepriekš minētajos informatīvajos pasākumos kopā ar renovācijas organizētājiem piedalījās un uz apmeklētāju jautājumiem atbildēja arī Rīgas enerģētikas aģentūras pārstāvis.

Lasīt tālāk...