REA jautā

Kādus informācijas avotus Jūs izmantojat, lai iegūtu informāciju par energoefektivitāti?

Internetu - 69.7%
Laikrakstus un žurnālus - 2.5%
Arhitektūras un būvniecības nozaru izglītojošos materiālus - 5%
Radio un televīziju - 5%
Rokasgrāmatas un mācību materiālus - 10.9%
Skrejlapas un brošūras - 6.7%

Balsis kopā: 119
Balsošana ir beigusies on: 03 Dec 2018 - 00:00

Seko sociālajos tīklos

TwitterFacebookYoutube

Iesakam

Alternative flash content

Requirements

 

< Aktualitāšu arhīvs - 08-2015          Aktualitāšu arhīvs - 10-2015 >


 

30-09-2015 - Skolēnu iesaistei energoefektivitātes veicināšanai skolās veltīta projekta dalībnieki satiekas Rīgā

2015.gada 29. un 30.septembrī Rīgā notika Eiropas programmas Intelligent Energy Europe projekta EURONET50/50max 13 Eiropas valstu partneru darba pasākums. Rīgas enerģētikas dienu ieskaņā Spānijas, Polijas, Itālijas, Somijas, Grieķijas, Vācijas, Slovēnijas, Lietuvas, Horvātijas, Latvijas, Čehijas, Austrijas, Kipras pārstāvji apmeklēja energoefektīvi renovēto J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolu, kur apskatīja renovēto Rīgas mācību iestādi un iepazinās ar Rīgas enerģētikas aģentūras sagatavoto prezentāciju par Rīgas pašvaldības sabiedrisko ēku energoefektivitāti, kā arī noskatījās īsmetrāžas filmu par 2011.gadā veikto Rīgas bērnudārza „Kastanītis” kompleksu renovāciju un siltuma avota maiņu no lokāla katla uz siltumsūkņiem ar vertikālajām termozondēm dziļurbumos.

Lasīt tālāk...

 

29-09-2015 - Rīga sagaida savus sadarbības partnerus finanšu instrumentu veidošanā ēku renovācijai

Rīgas domes (Rātslaukums 1) telpās no 2015.gada 23. - 25.septembrim notika Inteliģentās Enerģijas Eiropai programmas starptautiskā projekta „Inovatīvi finansēšanas avoti lokāliem ilgtspējīgas enerģētikas risinājumiem” (INnovative FINancIng for Local susTainable Energy Solutions, saīsināti „INFINITE Solutions”), turpmāk – Projekta, konsorcija dalībnieku darba sanāksme.

Lasīt tālāk...

 

29-09-2015 - Aicinām apmeklēt "Atvērto durvju dienas" pasākumus

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) aicina ikvienu klientu izmantot iespēju uzzināt vairāk par dzīvojamo māju renovācijas iespējām, apmeklējot “Atvērto durvju dienu” pasākumus. Pasākumi noritēs pie mājām, kuru renovāciju realizējis RNP. Pasākumu apmeklētāji klātienē varēs apskatīt renovētās mājās, saņemt informāciju par mājas renovācijas iespējām, līdzfinansējuma saņemšanas nosacījumiem, kā arī iepazīties ar renovēto māju siltumenerģijas ietaupījuma rezultātiem.

Lasīt tālāk...

 

28-09-2015 - Kur slēpjas iespējami lētākais un ilgtspējīgākais siltums?

Tā vaicā savas konferences nosaukumā „Dienas bizness”, kas konferenci sadarbībā ar Latvijas Siltumuzņēmumu asociāciju, Latvijas atjaunojamās enerģijas federāciju un SIA „Rīgas BioEnerģija” organizēja 2015.gada 24.septembrī viesnīcas „Bellevue Park Hotel Riga” telpās Slokas ielā 1. Neraugoties uz visai augsto dalības maksu (140 EUR + PVN), konference bija plaši apmeklēta un tajā pulcējās gan enerģētiķi, gan pašvaldību un biznesa pārstāvji. Konference lielā mērā noritēja ES Energoefektivitātes direktīvas un Latvijā ieilgušā jaunā plānošanas perioda sagatavošanas gaisotnē. Konferences organizatori bija sagatavojuši apkopojošu izdevumu ar konferences programmu un prezentācijām (sk. pielikumā, var iepazīties REA). Taču – pēc konferences jāatzīst, ka tā atbildi uz provokatīvo konferences nosaukuma jautājumu tā arī nedeva, un jautājums vēl arvien paliek atvērts.

Lasīt tālāk...

 

25-09-2015 - Rīga dalās pieredzē par energoefektivitātes paaugstināšanu pilsētā

2015.gada 23.septembrī Rīgas enerģētikas aģentūru (REA) pieredzes apmaiņas vizītē apmeklēja Inlandes reģiona enerģētikas aģentūras (Norway Inland Energy Agency) eksperts, kas Latvijā bija ieradies, lai EEZ finanšu instrumenta projekta ietvaros apmainītos pieredzē ēku energoefektivitātes paaugstināšanas jomā ar pašvaldību speciālistiem Rīgā, Jelgavā un Jelgavas novadā.

Lasīt tālāk...

 

24-09-2015 - Klāt 2015.gada Rīgas Enerģētikas dienas

Šogad Rīgas Enerģētikas dienu ieskaņai notiks pasākums 30.septembrī, kas saistīts ar Eiropas programmas Intelligent Energy Europe projekta “EURONET50/50max” partneru (no 13 Eiropas valstīm) pieredzes apmaiņas vizīti uz energoefektīvi renovētu skolu Rīgā.

Lasīt tālāk...

 

14-09-2015 - Notiks seminārs par enenergoefektīviem apgaismes sistēmu risinājumiem

2015.gada 16.septembrī Jomas ielā 4, Jūrmalā, AS "Latvenergo" Energoefektivitātes centrā notiks informatīvs bezmaksas seminārs "Enenergoefektīvi apgaismes sistēmu risinājumi".

Lasīt tālāk...

 

09-09-2015 - Vēl vienas daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas renovācija Pārdaugavā

Energoefektivitātes paaugstināšanas darbi ar ES struktūrfondu līdzfinansējumu tuvojas noslēgumam piecstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamā ēkā Bauskas ielā 63 k-1 Rīgā. Īpatnējais siltumenerģijas patēriņš apkures un karstā ūdens vajadzībām ēkā Bauskas ielā 63 k-1 saskaņā ar Rīgas enerģētikas aģentūras interneta vietnē pieejamo datu bāzi mājām pēdējo trīs gadu laikā ir bijis zemāks par minētā rādītāja vidējo vērtību daudzdzīvokļu ēkām.

Lasīt tālāk...