REA jautā

Kādus informācijas avotus Jūs izmantojat, lai iegūtu informāciju par energoefektivitāti?

Internetu - 69.7%
Laikrakstus un žurnālus - 2.5%
Arhitektūras un būvniecības nozaru izglītojošos materiālus - 5%
Radio un televīziju - 5%
Rokasgrāmatas un mācību materiālus - 10.9%
Skrejlapas un brošūras - 6.7%

Balsis kopā: 119
Balsošana ir beigusies on: 03 Dec 2018 - 00:00

Seko sociālajos tīklos

TwitterFacebookYoutube

Iesakam

Alternative flash content

Requirements

 

< Aktualitāšu arhīvs - 02-2015          Aktualitāšu arhīvs - 04-2015 >


 

30-03-2015 - Konference par daudzdzīvokļu ēku renovāciju (papildināts 13-04-2015)

Piektdien, 2015.gada 10.aprīlī Rīgas domes sēžu zālē Rātslaukumā 1 no plkst. 9.30 - 15.30 notiks konference „Enerģijas ietaupījumi - jaunas iespējas tipveida daudzdzīvokļu ēku atjaunošanā”. Konferenci rīko Ēku saglabāšanas un energotaupības birojs sadarbībā ar Rīgas enerģētikas aģentūru, tā notiek IEE programmas starptautiskā projekta TRANSPARENSE ietvaros. Konference veltīta ļoti aktuālai tematikai – daudzdzīvokļu māju renovācijas sagatavošanai jaunajā plānošanas periodā. Konferencē notiks informācijas apmaiņa un diskusijas starp Ekonomikas ministrijas, komercbanku un fondu, pašvaldību, energoservisa kompāniju un konsultācijas firmu, kā arī daudzdzīvokļu māju pārstāvjiem.

Lasīt tālāk...

 

30-03-2015 - Latvijas pašvaldību pārstāvjus viedokļu precizēšanai un pieredzes apmaiņai uzņem Salaspils

2015.gada 24.martā Salaspils k/n „Rīgava” pulcējās Latvijas pašvaldību pārstāvji, lai Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) vadībā saskaņotu viedokļus par jaunajiem tiesību aktu projektiem, kas skar energoefektivitāti un daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju, kā arī iepazītos ar atsevišķu pašvaldību pieredzi minētajā jomā inovatīvu pasākumu ieviešanā. Daudzdzīvokļu māju renovācijas pasākumi ir gan Eiropas Savienības un valsts, gan arī pašvaldību uzmanības centrā saistībā ar mērķiem un uzdevumiem, ko jāveic līdz 2020.gadam energoefektivitātes paaugstināšanas un CO2 emisiju samazināšanas jomā. Lielai daļai pašvaldību, īpaši tām, kas parakstījušas Pilsētu mēru paktu, šie pasākumi ir Ilgtspējīgas enerģētikas rīcības plāna sastāvdaļa.

Lasīt tālāk...

 

24-03-2015 - Skolēnus izaicina Saules kauss 2015

Līdz 2015.gada 1.aprīlim 5.–12. klašu skolēni var pieteikties konkursam Saules kauss 2015, ko rīko Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūts (LU CFI), lai veicinātu un attīstītu jauniešu zināšanas par energoefektīviem risinājumiem un to pielietojumu. Pērn konkursā piedalījās 60 skolēnu komandas, un noslēguma pasākumu apmeklēja vairāk nekā 120 jauniešu. Sagaidāms, ka arī šogad interese nebūs mazāka.

Lasīt tālāk...

 

10-03-2015 - Atskats uz diskusiju par ēku energoefektivitātes paaugstināšanu

Trešdien, 2015.gada 4.martā notika cikla kārtējā diskusija: "Ēku energoefektivitātes paaugstināšanas organizatorisko un tehniski - ekonomisko risinājumu ietekme uz renovācijas mērķu sasniegšanu". Diskusija iesākās ar pārskatu par Rīgas renovēto daudzdzīvokļu dzīvojamo māju tehniski-ekonomiskajiem rādītājiem pirms un pēc energoefektīvas renovācijas (REA Energoefektivitātes informācijas centra vadītājs Juris Golunovs), kurā bija gan ēku energoefektivitātes mērķi saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem dokumentiem, gan arī Rīgā renovēto ēku sasniegtie siltumenerģijas ietaupījumi un tam izlietotās investīcijas.

Lasīt tālāk...

 

10-03-2015 - Starptautiskā projekta STEP-UP semināri par ilgtspējīgu enerģētikas un pilsētu attīstību (papildināts 27-03-2015)

2015.gada martā un aprīlī plānoti tiešsaistes semināri jeb vebināri pašvaldību pārstāvjiem, uzņēmējiem un interesentiem, lai papildinātu un pilnveidotu zināšanas par enerģētikas plānošanu, energoefektivitāti, finanšu plānošanu un ieinteresētu pušu iesaisti ilgtspējīgu pilsētu attīstībā.

Lasīt tālāk...

 

06-03-2015 - Izsludināts konkurss "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015"

Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un žurnāls "Būvinženieris" izsludinājis konkursu "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015". Konkursa mērķis ir veicināt labo praksi ēku energoefektivātes jomā, veidot sabiedrības izpratni par ēku siltumnoturību, siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām, lai radītu kvalitatīvu un arhitektoniski izteiksmīgu dzīves telpu.

Lasīt tālāk...

 

02-03-2015 - Uzmanību! Ēku energoefektivitātes paaugstināšanas organizatorisko un tehniski - ekonomisko risinājumu ietekme uz renovācijas mērķu sasniegšanu

Rīgas p/a „Rīgas enerģētikas aģentūra” Energoefektivitātes informācijas centrs turpina energoefektivitātes lietpratēju diskusiju ciklu. Trešdien, 2015.gada 4.martā notiks cikla kārtējā diskusija: "Ēku energoefektivitātes paaugstināšanas organizatorisko un tehniski - ekonomisko risinājumu ietekme uz renovācijas mērķu sasniegšanu".

Lasīt tālāk...