REA jautā

Kādus informācijas avotus Jūs izmantojat, lai iegūtu informāciju par energoefektivitāti?

Internetu - 69.7%
Laikrakstus un žurnālus - 2.5%
Arhitektūras un būvniecības nozaru izglītojošos materiālus - 5%
Radio un televīziju - 5%
Rokasgrāmatas un mācību materiālus - 10.9%
Skrejlapas un brošūras - 6.7%

Balsis kopā: 119
Balsošana ir beigusies on: 03 Dec 2018 - 00:00

Seko sociālajos tīklos

TwitterFacebookYoutube

Iesakam

Alternative flash content

Requirements

 

< Aktualitāšu arhīvs - 01-2015          Aktualitāšu arhīvs - 03-2015 >


 

27-02-2015 - Enerģētikas savienība: droša, ilgtspējīga un konkurētspējīga enerģija par pieejamu cenu visiem Eiropas iedzīvotājiem

2015.gada 25.februārī Briselē Eiropas Komisija ir nākusi klajā ar stratēģiju par to, kā izveidot spēcīgu Enerģētikas savienību ar tālredzīgu klimata pārmaiņu politiku, tādējādi uzsākot fundamentālu pāreju uz klimatam saudzīgu ekonomiku ar zemu oglekļa emisiju līmeni, uz Enerģētikas savienību, kura uzmanības centrā izvirza iedzīvotājus, piedāvājot tiem drošāku un ilgtspējīgāku energoapgādi par pieejamākām cenām.

Lasīt tālāk...

 

26-02-2015 - Atskats uz „atvērto durvju dienas” pasākumu pie daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas Rīgā, Finiera ielā 15

2015.gada 25.februārī notika Rīgas enerģētikas aģentūras (REA) Energoefektivitātes informācijas centra sadarbībā ar SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” rīkotais „atvērto durvju dienas” pasākums pie daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas Rīgā, Finiera ielā 15. Pasākumā ēku renovācijas interesentiem – iedzīvotājiem, būvniekiem, ēku pārvaldītāju un energoservisa pārstāvjiem bija iespēja apskatīt 2014.gadā ar Eiropas struktūrfondu līdzfinansējumu renovēto daudzdzīvokļu ēku, uzklausīt renovācijas procesā iesaistīto būvnieku un apsaimniekotāju viedokļus par renovācijas gaitu un rezultātiem.

Lasīt tālāk...

 

20-02-2015 - Rīgas enerģētikas aģentūra papildina datu bāzi dzīvojamām mājām par energoefektivitāti

Rīgas p/a „Rīgas enerģētikas aģentūra” (REA) interneta vietnes sadaļā „Datu bāze mājām” ir aktualizēti siltumenerģijas patēriņa dati par aizvadīto – 2014.gadu - par tām 2852 mājām, par kurām šie dati jau bija pieejami REA interneta vietnē līdz šim par 2012. un 2013.gadu.

Lasīt tālāk...

 

18-02-2015 - Notiks "Atvērto durvju dienas" informatīvais pasākums Finiera ielā 15

Trešdien, 2015.gada 25.februārī no plkst.12.00 līdz 13.30 pie daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas Bolderājas apkaimē Rīgā, Finiera ielā 15 (iepriekš Platā 28/2) notiks „Atvērto durvju dienas” informatīvais pasākums par 2014.gadā veiktajiem ēkas siltumnoturības paaugstināšanas darbiem un pirmajos apkures sezonas mēnešos pēc to veikšanas sasniegtajiem rezultātiem. Informatīva pasākuma galvenā mērķauditorija ir siltumnoturības paaugstināšanai gatavojamu ēku dzīvokļu īpašnieki. Jau tradicionāli šādu informatīvo pasākumu Rīgā rīko Rīgas enerģētikas aģentūras (REA) Energoefektivitātes informācijas centrs, šoreiz sadarbībā ar ēkas renovācijas procesā iesaistīto ēkas apsaimniekotāju SIA „Rīgas namu pārvaldnieks”.

Lasīt tālāk...

 

17-02-2015 - Ievērojami samazina siltumenerģijas patēriņu pēc ēkas siltināšanas

Ievērojami samazinājies ir ēkas Brīvības gatvē 300, Rīgā siltumenerģijas patēriņš pēc siltināšanas darbu pabeigšanas pērnā gada pēdējā ceturksnī. Daudzdzīvokļu dzīvojamā ēka Rīgā, Brīvības gatvē 300 ir trīs stāvu ēka ar vienu kāpņu telpu, pagrabu un tehnisko stāvu. Ēka ir nodota ekspluatācijā 1937.gadā. Minētās ēkas siltumnoturība tika paaugstināta ar Eiropas struktūrfondu līdzfinansējumu. Par to lēma nama dzīvokļu īpašnieki. Projektu īstenoja dzīvokļu īpašnieku biedrība „Brīvības 300” sadarbībā ar SIA „Rīgas namu pārvaldnieks”.

Lasīt tālāk...

 

13-02-2015 - „Zaļas emocijas” Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē

2015.gada 10.februārī Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē notika ES finansētā elektromobilitātes projekta "Green eMotion" (burtiskā tulkojumā no angļu valodas - „zaļās emocijas”) rīkotā konference "Ceļā uz efektīvu elektromobilitātes sistēmu Eiropā" un pie centra ēkas, kā arī vestibilā bija izvietoti eksponāti atbilstoši konferences tematikai un apmeklētāji varēja iepazīties ar jaunākajām nozares tehnoloģijām un uzzināt par elektromobiļu - tostarp “BMW i3”, “BMW i8”, “Mitsubishi Outlander”, “Nissan Leaf”, “Nissan e-NV200”, “Volvo V60 Plug-in Hybrid” un “Opel Ampera”, kā arī rallija elektromobiļa ražotāja “Drive eOTesla Roadster 360” elektrisko sacensību auto u.c. - specifikācijām, priekšrocībām un piemērotību Latvijas apstākļiem.

Lasīt tālāk...

 

12-02-2015 - Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisija sāk semināru sēriju par enerģētiku

Jaunais Saeimas sastāvs ir izveidojis Ilgtspējīgas attīstības komisiju, kas uzsākusi aktīvu darbību. Viena no aktivitātēm ir kontaktu veidošana starp deputātiem un sabiedrību, lai iepazītos ar problēmām, kas prasa izmaiņas likumdošanā. Kā kontakta veids izvēlēts semināru cikls, kas šoreiz skar vienu no prioritārām un sensitīvām jomām – enerģētiku.

Lasīt tālāk...

 

11-02-2015 - Inovācijas māju siltināšanā un apgaismes risinājumi ir aktuāli joprojām

Latvenergo Energoefektivitātes centrs 2015.gada semināru sezonu atklāja šā gada 28.janvārī ar bezmaksas semināru, kura tematika bija veltīta apgaismes risinājumiem un inovācijām māju siltināšanā. Šis seminārs pulcēja lielu skaitu interesentu, jo seminārā tika sniegta noderīga informācija par novitātēm ielu un teritoriju LED gaismekļu risinājumu izvēlē, kā arī saistošs SIA "Aquadock Baltija" eksperta stāstījums par inovatīviem jumta logiem SunTracker.

Lasīt tālāk...

 

03-02-2015 - Par vēlmi būvēt jaunus lielus gaisa piesārņojuma avotus pilsētas piesārņotajās teritorijās (16-02-2015)

Pirms gadumijas ziņu portāli izplatīja informāciju, ka AS „Rīgas siltums” kopā ar savu mazākumakcionāru (2%) SIA „Enerģijas risinājumi” ir piereģistrējis Rīgā jaunu uzņēmumu SIA „Rīgas BioEnerģija” ar mērķi būvēt Rīgā Daugavas labajā krastā jaunu lielas jaudas (100 MW) biokurināmā – koksnes šķeldas katlu māju. Paziņojums izraisīja neizpratni Rīgas enerģētikas aģentūrai (REA), kas, atbilstoši Rīgas domes apstiprinātajam nolikumam, vada un koordinē siltumapgādes, energoefektivitātes un atjaunojamo energoresursu izmantošanas jautājumus Rīgas administratīvajā teritorijā.

Lasīt tālāk...

 

02-02-2015 - Spriež par iespējām daudzdzīvokļu māju renovācijā jaunajā plānošanas periodā

Ceturtdien, 2015.gada 29.janvārī, Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) un Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) pārstāvji kopā ar kredītbanku un jaunveidotās Latvijas Attīstības finanšu institūcijas ALTUM pārstāvjiem tikās Ekonomikas ministrijā (EM) kopējai sarunai par iespējām māju renovācijā jaunajam plānošanas periodam. Sarunu vadīja EM valsts sekretārs Mārtiņš Lazdovskis. Šoreiz sarunas centrālā tēma bija kredītbanku nopietnāka iespējamā iesaiste renovācijas procesā, īpaši ņemot vērā to, ka kredītbankas no tā, izņemot dažas, praktiski ir norobežojušās.

Lasīt tālāk...