REA jautā

Kādus informācijas avotus Jūs izmantojat, lai iegūtu informāciju par energoefektivitāti?

Internetu - 69.7%
Laikrakstus un žurnālus - 2.5%
Arhitektūras un būvniecības nozaru izglītojošos materiālus - 5%
Radio un televīziju - 5%
Rokasgrāmatas un mācību materiālus - 10.9%
Skrejlapas un brošūras - 6.7%

Balsis kopā: 119
Balsošana ir beigusies on: 03 Dec 2018 - 00:00

Seko sociālajos tīklos

TwitterFacebookYoutube

Iesakam

Alternative flash content

Requirements

 

 

29-03-2018 - Aicina pašvaldības piedalīties seminārā par Zaļo publisko iepirkumu

 

Latvijā pērn tikai 12% no publiskajiem iepirkumiem tika piemēroti Zaļā publiskā iepirkuma kritēriji. Kā palielināt šī publiskā iepirkuma veida iekļaušanu pašvaldību iepirkumos?

Lai veicinātu pašvaldību izpratni par Zaļā publiskā iepirkuma kritēriju izstrādi un piemērošanu, starptautiska projekta "GreenS" ietvaros šī gada 5. aprīlī pulksten 9.30 Rīgas domē notiks līdz šim lielākais projekta seminārs "Zaļais publiskais iepirkums - pašvaldību izaicinājumi un iespējas".

Tajā pulcēsies pašvaldību, to pakļautībā esošo iestāžu un uzņēmumu pārstāvji, lai pilnveidotu zināšanas par šī iepirkuma veida efektīvu piemērošanu publiskajos konkursos. Dalība seminārā ir bezmaksas.

Seminārs būs divās daļās:

Pirmajā daļā eksperti stāstīs par realizētiem inovatīviem Zaļajiem publiskajiem iepirkumiem  Latvijā un ārzemēs  tādās nozarēs kā ēdināšana, mēbeles, būvniecības, IT iekārtu iegāde.  Tiks sniegts ieskats par gaidāmajām likumdošanas prasībām  nacionālā un ES līmenī saistībā ar iepirkumiem. Pasākuma apmeklētāji tiks iepazīstināti ar aprites ekonomikas sniegtajām iespējām un potenciālu pašvaldību līmenī.

Otrajā daļā būs iespēja apmeklēt divas apmācību sesijas. Pirmā - paneļ sesija par pārtikas produktu un ēdināšanas kvalitātes kontroles nodrošināšanu. Tajā piedalīsies skolu pārstāvji, pārtikas un veterinārais dienests kā arī ēdināšanas uzņēmumu pārstāvji. Savukārt otrā sesijas laikā būs iespēja apgūt būvniecības dzīves cikla analīzes kalkulatoru.

Semināra darba kārtība