REA jautā

Kādus informācijas avotus Jūs izmantojat, lai iegūtu informāciju par energoefektivitāti?

Seko sociālajos tīklos

TwitterFacebookYoutube

Iesakam

Alternative flash content

Requirements

 

 

13-10-2017 - Uzmanību! Starptautiska konference „Tīra enerģija viedai pilsētai”

 

2017.gada 20.oktobrī Rīgas enerģētikas dienu 2017 ietvaros notiks starptautiska konference „Tīra enerģija viedai pilsētai” (turpmāk tekstā Konference), ko organizē Rīgas p/a “Rīgas enerģētikas aģentūra” (REA) sadarbībā ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT1.

REA regulāri piedalās konferenču organizēšanā starptautiskās izstādes „Vide un enerģija” norises vietā, kur ik gadus tiek prezentēti enerģētikas, energoefektivitātes, vides tehnoloģiju, atjaunojamās enerģijas resursu efektīvas izmantošanas un infrastruktūras uzlabošanas risinājumi. Šogad Konferences vadmotīvs ir veltīts klimata un enerģijas mijiedarbības līdzsvarošanas problēmām un tādu risinājumu meklējumiem, kas ļautu uzlabot apkārtējo vidi pilsētās un paaugstināt dzīves kvalitāti iedzīvotājiem, tostarp, iesaistot tos ar informācijas tehnoloģiju palīdzību sava mājokļa enerģijas patēriņa interaktīvā pārvaldībā.

Konferencē tiks runāts par energoefektivitātes paaugstināšanas projektiem ar viedo tehnoloģiju inovatīvu integrēšanu pilsētu siltumapgādes sistēmās, enerģijas patērētāju mēriekārtu attālinātās nolasīšanas iespējām, atjaunojamo energoresursu izmantošanas, kā arī pieprasījuma regulēšanas viediem risinājumiem.

REA kā „Rīgas Enerģētikas dienu 2017” organizatore ir aktīva izstādes „Vide un Enerģija 2017” atbalstītāja, jo piedalās tajā gan ar stendu, gan sniedz konsultācijas par energoefektivitātes jautājumiem, gan arī organizē konferenci izstāžu kompleksa telpās.

Konferences norises vietas laiks un vieta: 2017.gada 20.oktobris, BT1 Ķīpsalas izstāžu kompleksā.

Konferences darba kārtība

Reģistrācija

 

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt