REA jautā

Kādus informācijas avotus Jūs izmantojat, lai iegūtu informāciju par energoefektivitāti?

Seko sociālajos tīklos

TwitterFacebookYoutube

Iesakam

Alternative flash content

Requirements

 

 

03-05-2017 - Seminārs par ēkas uzturēšanu pēc renovācijas

 

2017.gada 9.maijā Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija Altum organizē semināru “Ēkas dzīve pēc renovācijas". Semināra laikā eksperti dos padomus, kā rūpēties par ēkas ilgmūžību pēc tās atjaunošanas.

Uz semināru tiek aicināti renovēto daudzdzīvokļu un sabiedrisko ēku apsaimniekošanas uzņēmumu un dzīvokļu īpašnieku biedrību pārstāvjus, kā arī daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākos.

Pasākuma laikā tā apmeklētāji tiks informēti par apmesto un ventilējamo fasāžu kopšanu, siltumapgādes sistēmas uzturēšanu un regulēšanu, siltumenerģijas uzskaiti, kā arī par ventilāciju un mikroklimatu renovētā ēkā. Eksperti konsultēs, kā pareizi lietot atjaunotu ēku, vēl vairāk ietaupot enerģiju un veidojot veselīgu vidi.

Seminārs notiks Ekonomikas ministrijas telpās 2017.gada 9.maijā plkst. 10:00 (Rīga, Brīvības iela 55, 224. sanāksmju zālē, II ieeja). Semināra dienas kārtība un pieteikšanās Ekonomikas ministrijas tīmekļa vietnē.

Papildu informāciju par šo semināru  un citiem informatīvajiem pasākumiem energoefektivitātes jomā var saņemt Ekonomikas ministrijā (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 67 013240). Seminārs tiek organizēts informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk”  ietvaros.

Rīgas p/a “Rīgas enerģētikas aģentūra” jau rakstīja ( http://www.rea.riga.lv/jaunumi/aktualitasu-arhivs?id=1067 ), ka to Rīgas māju iedzīvotājiem, kas pastiprināti veikuši visu ēku fasāžu siltināšanu jau kopš 2009.gada pavasara, tagad ir iespējas ietaupīt līdzekļus daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai izmantojot iespēju pretendēt uz Nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršanu. Tas kļuvis zināms no 01.02.2017. publicētajiem  Rīgas domes saistošiem noteikumiem Nr.230, Rīgā 2016.gada 29.novembrī (prot. Nr.84, 84.§) “Grozījumi Rīgas domes 2012.gada 18.decembra saistošajos noteikumos Nr.198 "Nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršanas kārtība Rīgā".

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt