REA jautā

Kādus informācijas avotus Jūs izmantojat, lai iegūtu informāciju par energoefektivitāti?

Internetu - 69.7%
Laikrakstus un žurnālus - 2.5%
Arhitektūras un būvniecības nozaru izglītojošos materiālus - 5%
Radio un televīziju - 5%
Rokasgrāmatas un mācību materiālus - 10.9%
Skrejlapas un brošūras - 6.7%

Balsis kopā: 119
Balsošana ir beigusies on: 03 Dec 2018 - 00:00

Seko sociālajos tīklos

TwitterFacebookYoutube

Iesakam

Alternative flash content

Requirements

 

 

22-12-2017 - Daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas problēmas un risinājumi Rīgā

 

Šī gada novembrī Rīgā notika pilsētu apvienības “Energy Cities” (Brisele) un Rīgas p/a “Rīgas Enerģētikas aģentūra” kopīgi organizētais seminārs "Daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas problēmas un risinājumi Rīgā". Seminārs notika  starptautiskā projekta "SHAPE ENERGY" ietvaros. Seminārā radoši un aktīvi piedalījās mājokļu energoefektīvā atjaunošanā  ieinteresēto pušu pārstāvji no nevalstiskajām organizācijām, būvindustrijas, ēku pārvaldīšanas uzņēmumiem, izglītības un zinātnes iestādēm, pašvaldībām, kā arī dzīvokļu īpašniekiem. Viņi nāca ar saviem nākotnes risinājumiem dažām esošajām problēmām.

Tika nosaukti mājokļu energoefektīvas atjaunošanas mērķi, tam nepieciešamie priekšnoteikumi un resursi. Cita starpā tika minēta nepieciešamība turpināt darbu sabiedrības informēšanā, lai nodrošinātu plašāku dialogu un kontaktus starp galvenajām ieinteresētajām personām mājokļu atjaunošanas nozarē. Jāpilnveido arī tehniskās un juridiskās prasības un atbalsta instrumenti attiecībā uz ēku atjaunošanu, lai iekustinātu uz patērētāju pieprasījumu balstītu uzņēmējdarbību  ēku energoefektīvas atjaunošanas jomā.

Uzmanība arī turpmāk ir jāpievērš esošajiem labajiem ēku atjaunošanas piemēriem Rīgā un jātransformē sasniegumi atsevišķās ēkās veselu ielu vai kvartālu mērogā, lai padarītu tos redzamākus un ietekmīgākus.

Vairāk skatīt šeit: https://shapeenergy.eu/index.php/city-workshop-riga-feedback-participants/