REA jautā

Kādus informācijas avotus Jūs izmantojat, lai iegūtu informāciju par energoefektivitāti?

Internetu - 69.7%
Laikrakstus un žurnālus - 2.5%
Arhitektūras un būvniecības nozaru izglītojošos materiālus - 5%
Radio un televīziju - 5%
Rokasgrāmatas un mācību materiālus - 10.9%
Skrejlapas un brošūras - 6.7%

Balsis kopā: 119
Balsošana ir beigusies on: 03 Dec 2018 - 00:00

Seko sociālajos tīklos

TwitterFacebookYoutube

Iesakam

Alternative flash content

Requirements

 

 

30-11-2017 - Briselē veicina atbalstu “tīrai enerģijai“

 

Šajā nedēļā Briselē nāca klajā vairāki dokumenti, kas saistīti ar energoefektivitātes paaugstināšanas un atjaunojamo energoresursu izmantošanas veicināšanu ES dalībvalstīs. Eiropas Komisija ziņo, ka 2017.gada 27.novembrī tika pieņemta dokumentu pakete par Enerģētikas savienību. Trešais ziņojums par Enerģētikas savienības stāvokli un 1. pielikums “Atjauninātais Enerģētikas savienības ceļvedis”, 2. pielikums “Rīcībpolitiskie konstatējumi”, 3. pielikums “Pašreizējais stāvoklis nacionālo enerģētikas un klimata plānu sagatavošanā”, 4. pielikums “Progress tīrās enerģijas inovāciju paātrināšanā”, 28 dalībvalstu faktu lapas par Enerģētikas savienību, u.c.

Publiskotajā trešajā ziņojumā par Enerģētikas savienības stāvokli ir apskatīts padarītais kopš otrā Enerģētikas savienības ziņojuma (publicēts 2017. gada februārī), kā arī aplūkots tas, kas jāizdara nākamajā gadā. Šobrīd ir pienācis laiks mobilizēt sabiedrību — iedzīvotājus, pilsētas, lauku reģionus, uzņēmumus, akadēmiskās aprindas, sociālos partnerus — un mudināt to pilnvērtīgi iesaistīties Enerģētikas savienības projekta īstenošanā un tālākā attīstīšanā, kā arī aktīvi līdzdarboties jaunu risinājumu izstrādē.

Tāpat 27.novembrī Eiropas Parlamenta Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komitejā (darba kārtību skatīt zemāk) tika apstiprināti virzīšanai tālāk priekšlikumi grozījumiem Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvai 2012/27/ES par energoefektivitāti ITRE/8/08696, kā arī priekšlikums Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvai par atjaunojamo energoresursu izmantošanas veicināšanu (pārstrādāta redakcija).

Preses relīze

Darba kārtības projekts

Priekšlikums par EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES DIREKTĪVU, ar ko groza Direktīvu 2012/27/ES par energoefektivitāti

Atzinums